قیافه منحرفان و فتنه‌گران بعد از رد صلاحیت دیدنی است

کیهان به نقل از خوانندگانش نوشت:

اعضای محترم شورای نگهبان باید بدون توجه به هیچ حاشیه‌ای فتنه‌گران حامیان فتنه، منحرفین و کسانی که دشمن برای‌شان کف می‌زند را بدون توجه به سوابق گذشته احیانا مثبت آنان مهر ابطال بر پرونده‌شان بزند و هم مردم و هم نظام را از شرشان خلاص کند.
دم خروس پیوند فتنه و حلقه انحرافی در آخرین دقایق ثبت‌نام نامزدهای ریاست‌جمهوری با هم بیرون زد. قیافه منحرفان و فتنه‌گران بعد از رد صلاحیت شورای نگهبان دیدنی خواهد بود...

75  میلیون ایرانی بیت‌المال را به رسم امانت در اختیار آقای احمدی‌نژاد به عنوان رئیس‌جمهور کشور قرار داده‌اند که هزینه کارهای عمران و آبادی این سرزمین بکند نه اینکه آن را برای تبلیغ انتخاباتی فردی که جایگاهی هم در نزد ملت ندارد هزینه نماید.
از شورای نگهبان درخواست می‌شود در تأیید صلاحیت‌ها تأمل بیشتری داشته باشند و ملاک را رفتار، سابقه و عملکرد افراد در همراهی با ملت و رهبری بویژه در بحث بیداری اسلامی و حمایت از مقاومت و ... قرار دهند متأسفانه برخی از کاندیداها با عملکرد خود به دنبال جلب رضایت دشمن هستند تا ملت و رهبری در صورت تأیید افرادی از این دست هزینه‌های سنگین بر ملت و کشور و نظام و بیداری اسلامی تحمیل خواهد شد.
به نظر می‌رسد که اگر وزارت امور خارجه کشورمان فعالیت سفارتخانه‌های همسو با دشمنان نظام اعم از غربی و عربی را برای مدتی یعنی تا بعد از انتخابات تعطیل اعلام کند، زمینه و بستر خیلی از توطئه‌ها و فتنه‌های قبل و بعد از انتخابات از بین خواهد رفت و دست آمریکا خالی می‌شود. تجربه انتخابات سال 1388- این را به ما می‌گوید.:: برچسب‌ها: منحرفان, فتنه گران, کیهان, ابطال

نویسنده : موسسه فرهنگی قرآن و عترت ریحانه الحسین سلام الله علیها
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/٢٤