حماسه‌آفرینی در عرصه انتخابات، موجب ناامیدی دشمنان می‌شود
فرمانده بسیج خواهران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد:

۵۰ درصد کارکنان خواهر دانشگاه عضو فعال بسیج هستند/حماسه‌آفرینی در عرصه انتخابات، موجب ناامیدی دشمنان می‌شود

خبرگزاری آنا:فرمانده بسیج خواهران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد کارکنان خواهر دانشگاه عضو فعال بسیجند، گفت:این افراد در قالب گروه های ۲۲ نفره شجره طیبه صالحین سامان دهی شدند.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مریم سیری در مراسم گرامیداشت روز زن و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) که در نمازخانه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز زن و روز مادر  افزود:بشریت یکجا مرهون حضرت زهرا است و ایشان نسبت به مسائل روز و دوران خود بی تفاوت نبودند و ما نیز باید در زندگی مان ، ایشان را الگو قرار دهیم.

وی یادآور شد: این روزها دارای ارزش و اهمیت خاصی است و طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حماسه سیاسی و اقتصادی ، حماسه آفرینی در عرصه انتخابات، موجب ارزش آفرینی و نا امید کردن دشمنان می شود.

سیری بر شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح جهت صلابت و شکوه ایران اسلامی تاکید کرد.

وی اظهار امیدواری کرد با تدابیر اندیشمندانه برادر بسیجی  فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی،شاهد حضور پررنگ تر بسیج کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه باشیم.

در ادامه این مراسم به قید قرعه به خواهران بسیجی دانشگاه آزاد که دارای القاب و اسامی حضرت فاطمه زهرا بودند هدایایی تقدیم شد.
:: برچسب‌ها:

نویسنده : موسسه فرهنگی قرآن و عترت ریحانه الحسین سلام الله علیها
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/۱۱