بیانیه دانشجویان حزب ا... استان آذربایجان شرقی در خصوص هاشمی و نامزد نهایی دولت

طبق قانون اساسی و فرمایشات اخیر امام خامنه ای مبنی بر تایید صلاحیت افراد صالح و رد صلاحیت خائنین و فتنه گران از شورای محترم نگهبان انتظار می رود تا بدون توجه به جو سازی ها و فشارهای روانی ، طبق قانون ، عدالت و منویات ولایت ، انتخابات را از وجود افراد ناپاک و فتنه انگیز مصون بدارد. بی شک انتخابات سالم و پاک با حضور فتنه گران و تحمیلگران محقق نخواهد شد...


بسم رب الشهداء و الصدیقین

با تبریک ماه مبارک رجب و اعیاد رجبیه بدینوسیله دانشجویان حزب ا... استان بر خود تکلیف می داند تا در خصوص تایید صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری مواضع و حمایت خود از شورای نگهبان را بشرح زیر اعلام بدارد:
۱- طبق قانون اساسی و فرمایشات اخیر امام خامنه ای مبنی بر تایید صلاحیت افراد صالح و رد صلاحیت خائنین و فتنه گران از شورای محترم نگهبان انتظار می رود تا بدون توجه به جو سازی ها و فشارهای روانی ، طبق قانون ، عدالت و منویات ولایت ، انتخابات را از وجود افراد ناپاک و فتنه انگیز مصون بدارد. بی شک انتخابات سالم و پاک با حضور فتنه گران و تحمیلگران محقق نخواهد شد.
۲- پیرو روشنگری وزیر محترم اطلاعات بعنوان یک مرجع قانونی مبنی بر دست داشتن آقای اکبر هاشمی بهرمانی مشهور به رفسنجانی در فتنه ۸۸ ، با عنایت به هزینه های وارده بر نظام اسلامی انتظار می رود با رد صلاحیت نامبرده از فتنه احتمالی جلوگیری بعمل آید. بی شک فتنه های این جریان بعد از عدم موفقیت در اخذ آرای مردم در انتخابات پیش رو ، خطرناکتر و بزرگتر از هرگونه فتنه انگیزی برای رد صلاحیت شدن کاندیدا خواهد بود. چنانچه همسر نامبرده با سخنان اخیرشان کلید رمز فتنه ۹۲ را زده و از حالا انتخابات را ناسالم عنوان کرده است.
۳- چند سالی است که فردی بنام اسفندیار رحیم مشایی بعنوان لیدر جریان خاصی مطرح گریده است . وی با استفاده از موقعیت خود در دولت و نزد رییس جمهور بعنوان لبه دیگری از قیچی فتنه ، بخشی از پازل فتنه ۹۲ را به خود اختصاص داده است. سخنان ضد اسلامی و توهم افزای وی که بخش عظیمی از جامعه را خدشه دار کرده است بخشی از انحرافات وی را برملا ساخته است و باید گفت : فتنه ای که از حضور وی در انتخابات احساس می شود کمتر از فتنه هاشمی نخواهد بود. چناچه حضور غیر قانونی رییس جمهور در کنار وی برای ثبت نام در انتخابات پیام های خاصی را به همراه داشته است.
۴- دانشجویان حزب ا... آذربایجان شرقی طبق فرمایشات امام خامنه ای و قانون ، خود را مدافع شورای نگهبان دانسته و انتظار دارد تا آیت ا... جنتی و سایر فقها و حقوق دانان بر عهد خود با ولایت وفادار بوده و تاریخ را بار دیگر از برگ های زرین افتخارات خود مزین نمایند و نشان دهند که این تفکر اسلامی از شیخ فضل ا... تا امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) صحیح بوده است.
ومن ا... التوفیق
دانشجویان حزب ا... استان آذربایجانشرقی
:: برچسب‌ها: ماه مبارک رجب, فتنه گران, امام خامنه ای, آذربایجان شرقی

نویسنده : موسسه فرهنگی قرآن و عترت ریحانه الحسین سلام الله علیها
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/٢۳