پایان روز چهارم ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری

چهارمین روز فرایند ثبت‌نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ساعت 8 صبح امروز آغاز شد.

9:20 محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات دقایقی پیش برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد.صوفی وزیر تعاون دولت اصلاحات و حاجی رئیس بنیاد باران وی را همراهی می‌کنند.
عارف که با شعار"معیشت، منزلت و عقلانیت" وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شده است. 10:40 غلامعلی حداد عادل از نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم دقایقی پیش برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شده است. 

حداد عادل

 10:41اکبر اعلمی هم در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

صالحی

 11:14 علیرضا زاکانی نماینده مجلس نیز برای ثبت نام در وزارت کشور حضور پیدا کرده است.

زاکانی

16:00 محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در وزارت کشور، نام خود برای به عنوان یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت کرد.

 محسن رضایی که پس از شرکت در نماز جمعه تهران،در میان انبوه جمعیت مردمی که از حرکت وی از نماز جمعه به سمت وزارت کشور خبر دار شده بودند،به محل ثبت نام رفت .

در خیابان های منتهی به وزارت کشور و از جمله خیابان فاطمی روبروی هتل لاله مردم برای رسیدن رضایی به انتظار ایستاده بودند و به محض رسیدن رضایی به وزارت کشور بر تعداد مردم اضافه می شد.

 مردمی که محسن رضایی را در خیابان فاطمی همراهی می کردند، پرچم هایی در دست داشتند که بر روی این پرچم ها عبارت یا ابالفضل العباس درج شده است.  در این تجمع چند هزار نفری مردم ،مردم شعارهایی همچون رضایی معییشت،معیشت و  رضایی اقتصاد اقتصاد را سر می دادند.

نوری:ثبت نام 123 نفر در روز چهارم ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری

حسنعلی نوری در پایان روز چهارم ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموع دواطلبان روز چهارم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،123 نفر بود که از این تعداد 7 نفر خانم بودند.

وی افزود: بر این اساس جمع کل ثبت‌نام‌کنندگان تا این لحظه 366 نفر است که 12 آن را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

/ 0 نظر / 7 بازدید