فضای انتخابات مشارکت حداکثری مردم را نشان می‌دهد

معاون قوانین مجلس با بیان اینکه فضای انتخابات مشارکت حداکثری مردم را نشان می‌دهد، گفت: رسانه ملی بی‌طرفانه در جهت خلق حماسه سیاسی حرکت کند.
امیدوار رضایی میرقائد در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به فضای انتخابات، گفت: تنور انتخابات به سمت و سوی گرم شدن و درجهت افزایش مشارکت مردم پیش می رود.

معاون قوانین مجلس با بیان اینکه برخی بداخلاقی ها در عرصه انتخابات از جانب صدا و سیما دیده می شود، تصریح کرد: رسانه ملی در برخی مواقع نظرات خاصی را با ظرافت خاص و بصورت فنی اجرا می کند که مردم را آزرده خاطر کرده، ملت ایران دوست دارند تنها در جهت خلق حماسه سیاسی در ۲۴ خرداد پای صندوق‌های رای حاضر شوند و با حضور حداکثری خود به فرمایشات مقام معظم رهبری جامع عمل بپوشانند.

وی با اشاره به اینکه نظرسنجی های صورت گرفته توسط نهادهای ذی‌ربط بسته به جامعه آماری و جغرافیا دارد، ادامه داد: در هر منطقه و شهر با حذف و یا اضافه کردن پارامترهایی مثل جوانان، دانشجویان، کشاورزان و ... می توان تأثیرگذاری محسوسی در نتایج نظرسنجی ها ایجاد کرد و باید تا آخرین روزها منتظر ماند تا این نظرسنجی ها کامل تر شود.

رضایی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری دو مرحله ای خواهد شد، تصریح کرد: رضایی بدون فشار سیاسی و در صحبت با مردم صداقت داشت و برای اداره کشور برنامه خود را تشریح کرد./

/ 0 نظر / 19 بازدید