آقای بازیگر چند فروختی؟!

به گزارش سیرنیوز ، آقای بازیگر سینمای ایران! در نقش یک Fan(طرفدار) سیاسی ظاهر شده که چه شود؟! حدود هفت دهه فعالیت هنری خود را کف دستش گذاشته و آمده که بگوید مردم به پشتوانه اینکه من آدم محبوبی هستم به فلانی رأی بدهید؟ پیرمرد این‌قدر راحت تمام هفت دهه عمر با عزت را به پای بازی‌های سیاسی می‌گذارد؟ خود می‌گوید که نه آمده بوده مجوز مؤسسه فرهنگی‌اش را پیگیری کند، اما باید چقدر ساده باشیم که قبول کنیم پیرمرد را از دفتر ریاست جمهوری برداشته باشند و با خودشان به محل ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری بیاورند و او نداند که این حرکت فقط برای کسب وجهه و سو‌ءاستفاده از چهره محبوب وی بوده است؟
آقای بازیگر! خیلی‌ها به یاد دارند وقتی احمد نجفی خود را به حلقه اطرافیان رئیس دولت نزدیک کرد، شما چطور به این کار نجفی اعتراض کردید و حتی در محفل خصوصی که بودید نجفی را با سخنانتان مورد نوازش قرار دادید. حال روزگار چرخید و چرخید و در همین دولت نوبت به شما رسید.
آقای بازیگر عمری را در تئاتر، سینما و تلویزیون این کشور خاک صحنه خوردی و امروز چه راحت بازی‌ات دادند. آقای انتظامی شما اولین و آخرین بازیگری نیستید که چهره خود را صرف طرفداری از سیاستمداران می‌کند، چه در قبالش چیزی گیرتان بیاید و چه نیاید، چه قرار باشد با توجیه اینکه همه اتفاقات هستی دست در دست هم دادند تا با مشایی و احمدی نژاد همراه شوید و به وزارت کشور بروید و چه اینکه مثلاً قبول کنیم که مجوز مؤسسه‌ای که وعده‌اش را به شما داده‌اند، گرو حمایت شما از نامزدی مشایی بوده است.
عزت الله انتظامی شأن خود را تا به این اندازه پایین آورد. بگذارید بگوییم سادگی، از همان جنس سادگی که احمدنجفی را به نزدیک‌ترین دوستان احمدی نژاد تبدیل کرد، از همان نوعی که ممکن است باقی هنرمندان از آن بهره‌مند باشند و سیاستمداران با استفاده از آن، منافع شخصی و حزبی خود را پیگیری کنند. پاسخ افکار عمومی با خودتان، کسانی که می‌گویند عزت آن‌قدر وارسته و عزتمند است که خانه‌اش را برای امور فرهنگی وقف کرده است، آنها که فکر می‌کنند جایگاه هنر خیلی بالاتر از آن است که ابزار دست سیاستمداران شود و هنرمند به دلیل اینکه خود را وقف هنر کرده، انسان محترمی است. آقای انتظامی مجوز مؤسسه فرهنگی‌تان دیر نشود، عمر این دولت کوتاه‌تر از آن است که مهر‌های پای نامه‌های رسمی‌اش قبل از خشک شدن، از اعتبار می‌افتند!

/ 0 نظر / 3 بازدید